Tagasiside

Minu jaoks oli ettevõtlusega alustamisel oluline, et kõik asjad oleksid algusest saadik õigesti ja korrektselt tehtud. Kuna minu kirg on sõnade, mitte aga numbritega töötamine, otsustasin, et ei hakka ise raamatupidamise kallal pusima ja usaldan enda ettevõtte finantsasjad kellegi teise hoolde. Margarita on mulle alates ettevõtte registreerimisest toeks olnud – just tema oli üks neist, kes julgustas mind viimaks ometi oma ettevõtlusunistust täide viima. Mul on nii hea meel, et leidsin endale raamatupidaja, keda saan täielikult usaldada ja kellega on hea ning lihtne suhelda. Margarita ei pea paljuks mingeid teemasid põhjalikumalt selgitada ja tean, et saan oma küsimustele alati vastused. Olen senise koostööga väga rahul ja julgen Margarita teenuseid ka teistele soovitada.

Monika Schults – Copywriter, https://moliny.ee/

Sants Customs OÜ tegeleb unikaalsete arvutite ehituse ja hooldusega. Ehitame keerukaid vesijahutusega süsteeme ning valmistame arvutisiseseid toitekaableid. Kasutan E-Assets OÜ teenuseid juba aastast 2019. Paremat raamatupidajat ei oska ette kujutadagi, kõikidele küsimustele saan alati kiired vastused ning ükski ülesanne ei ole liiga suur ega keerukas.

Sander Konso – https://santscustoms.ee/

Ruumik OÜ tegeleb 3D printimisega seotud toodete müügiga internetis. Oleme inimestele 24/7 kättesaadavad ja meie ettevõte peab toimima kiirelt ja autonoomselt. Seda aitab toetada ka meie partner E-Assets OÜ, tänu kellele on ka ettevõtte tagapool kiire ja autonoomne.

Mihkel Lilienthal – https://ruumik.ee/

Raamatupidajana on mulle oluline, et selgitused probleemidele on kergelt mõistetavad ning Margarita läheneb erinevatele olukordadele individuaalselt ja professionaalselt. Antud teenus on põhiline, mida kasutan ning saan siit alati vajalikku informatsiooni ja positiivse laengu.

Helle Kongo – Riffel Ehitus OÜ raamatupidaja

Mul on väikene ettevõte, kus vaja kuus mõned arved teha. Otsutasin abi küsida Margarita käest, et saaksin ise omale raamatupidamist teha ning ma ei pidanud pettuma. Õpetas mulle kõigest mõne tunniga SmartAccountsi programmi ning veel mõningaid pisiasju, kuidas lihtsasti ja loogiliselt asjaga hakkama saada, lisaks suur pluss on see, et ta toetab ka edaspidi, kui peaks tekkima probleeme seoses raamatupidamisega!

Karoline Lääts – Rednel OÜ